mobil menu
turbosu tamiri   ara

Turbo tamir fiyatları ne kadar?

turbo tamir ücreti konya Dizel araçların en önemli parçalarından birisi turbo kısmıdır. Yeni turbo fiyatları araç modeline göre değişse de oldukça pahalıdır. Bu sebep başta olmak üzere dizel arabanızın turbosu bozlduğunda ilk olarak tamir işlemi düşünülür. Tamir öncesinde de aralıklarile turbonun bakımının yapılması onun ömrünün uzamasını sağlar. Bu bakım işlemini rutin olarak tekrarlamak en sağlıklısıdır. Hatta maliyet olarak daha uygun olmaktadır. Arızalanan turbonun tamir ücreti bakımına göre çok daha fazla olacaktır elbette.

Dizel turbo tamir ücreti

Piyasada kullanılan çok fazla araç ve modeller vardır. Turbo tamirleri de her araba ve modeli için değişiklik göstermektedir. Ortalama bir fiyat olarak turbo tamir fiyatı, 1500 tl ile 12000 tl arasında değişebilir. Bu rakamlar dışına da çıkılabilir. Kesin ücret bilgisi için araç bilgileri ve turbonun durumunu görmek gereklidir. Tamir dışında turbonun bazen daha verimli, sağlıklı çalışması için temizliği yani bakımının yapılması yeterli olabilmektedir. Bu durumda parça değiştirmeden yapılan turbo bakımı, temizliği fiyatı 400 tl ile 600 tl arasında tutabilmektedir.

En doğru ve kesin fiyat bilgisi için bizimle HEMEN iletişime geçerek turbonuzun tamiri ne kadar öğrene bilirsiniz.

cheap jordans|wholesale air max|wholesale jordans|wholesale jewelry
konya turbo tamiri ne kadar

Kaliteli işcilik ve güvenilir hizmetler sunan, Emin Turbo başta Konya olmak üzere civardaki tüm iller için bir telefon kadar yakınınızda! Karaman, Aksaray, Niğde, Afyon, Isparta, Antalya, Ankara, Konya

Takip Edin:
turbo tamiri facebook turbo bakımı turbo tamiri instagram
İletişim bilgileri
yetkili numarası 0 555 229 96 72
yetkili mail info (et) turbotamirfiyati.com
yetkili adresi Fatih Mah. Yeni Sanayi Cd.

No: 122 Selçuklu / KONYA

© 2022 Emin TURBO KONYA / Selçuklu • Gizlilik politikasıTurbo TamiriSitemapGoogle xhtml css alexa    Web Tasarım | SEO